רצפה קשיחה עם משטח כנגד החלקה אנטי סליפ לסירה מתנפחת חדש !!!רצפה קשיחה עם משטח כנגד החלקה אנטי סליפ לסירה מתנפחת  חדש !!!

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל

תמונות נוספות

יצרן Seaspeed

מספר פריט פנימי: 1720

שלח קישור לחבר

זמינות: במלאי.

מחיר רגיל: 510 ₪

מחיר מבצע: 399 ₪

הוסף פריטים לסל
או

תיאור המוצר

רצפה גמישה קשיחה צפה עם משטח עליון כנגד החלקה אנטי סליפ  חדש !!!

פיתוח מהפכני ויבוא בלעדי של חברת שיא ספיד
מהיום אתם יכולים לשדרג את הסירה המתנפחת שרכשתם  או כל סירה וכלי שיט אחר שיש ברשותכם ברצפה עליונה גמישה קשיחה בעלת משטח עליון מחוספס אנטי סליפ, מהיום בהשקעה צנועה ותוך מספר דקות  אתם יכולים להניח על הרצפה הקיימת בכלי השיט שלכם רצפה קשיחה שתוכלו לעמוד עליה ותהווה משטח הגנה עליון מעולה המגן ומקנה יציבות גדולה בשימוש במים לכלי השיט שלכם, מהיום לכל סירה מתנפחת יכולה להיות רצפה קשיחה.

חברת שיא ספיד שמחה להציג פיתוח מהפכני
רצפה גמישה קשיחה אנטי סליפ לסירה מתנפחת או כל סירה או כלי שיט עם רצפה מתנפחת. מהיום תוכלו להגן על רצפת הסירה שלכם מחפצים פוגעניים לייצב את קרקעית הסירה המתנפחת בכך שתניחו בכלי השיט משטח הגנה קשיח כנגד החלקה, או להוסיף לרצפה הקשיחה הקיימת בסירה רצפה עליונה קשיחה גמישה הכוללת משטח עליון קשיח עם הטבעה כנגד החלקה, הרצפה החדשה בנויה מחומר קשיח צף עמיד מאוד בעל משטח עליון המונע החלקה ומאפשר לכם עמידה בטוחה ויציבה בסירה המשטח מסופק במידות של 2 מטר אורך על 1 מטר רוחב הרצפה בנויה מחומר גמיש קשיח בעובי של 2 ס"מ. הרצפה ניתנת לחיתוך והתאמה ע"י סכין יפנית פשוטה תוך מספר דקות אתם יכולים לחתוך את הרצפה בהתאם לגודל הרצפה של הסירה או כלי השיט שלכם.
*המחיר אינו כולל חיתוך. תוספת לחיתוך והתאמה למידות הסירה 90 ש"ח

*ניתן לקבל את המשטח במספר צבעים : ירוק, תכלת, אדום, כתום.


התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי